O Firmie

Inwestor – PHU „BMS” s.j. z siedzibą przy ulicy Staszica w Kwidzynie to jedna z najprężniej rozwijających się firm w regionie. Od ponad 25 lat dostarcza wyposażenie do domów mieszkańcom miasta, a w jej strukturach znajduje się przestronny sklep z artykułami AGD RTV wraz z serwisem oraz dwukondygnacyjny salon meblowy o powierzchni ponad 3300 m2.

Profesjonalne doradztwo, wyspecjalizowany personel, pełne wsparcie serwisowe to tylko niektóre z wielu usług jakie proponuje BMS s.j.. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przez cały okres swojej działalności, firma poszerza swój asortyment i działalność w celu zapewnienia swoim klientom dostępu do atrakcyjnych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie sprzętu i serwisu IT, kas fiskalnych, monitoringu czy wyposażenia gastronomii.
 
PHU „BMS” s.j. już od kilku lat oferuje i dostarcza swoim klientom elementy i materiały wykończenia wnętrz. Otwarty w lutym 2019r. salon Las Mebli na ulicy Malborskiej 125 w Kwidzynie jest największą tego typu placówką handlową w okolicy. W salonie o powierzchni 3.300 m kw. stałej ekspozycji znajduje się ponad 7.000 produktów meblowych oraz szeroka gama drzwi znanych i renomowanych producentów takich jak DRE czy PORTA, podłóg, dywanów, wykładzin, dekoracji i artykułów oświetleniowych. Firma proponuje kompleksowe wyposażenie wnętrz – począwszy od projektu zabudowy mebli na wymiar po jego realizację.